
Predsjednik Zagrebačkog konjičkog saveza Damir Djelmić uputio je svim sportašima, klubovima, trenerima i ljubiteljima konjičkog sporta toplu novogodišnju čestitku:
Dragi prijatelji konjičkog sporta,
U ime Upravnog odbora Zagrebačkog konjičkog saveza želim vam sretnu, zdravu i uspješnu Novu 2023. godinu!
Prošla godina bila je puna izazova, ali i lijepih rezultata koji nas ispunjavaju ponosom. Zahvaljujem svim sportašima, trenerima, volonterima i sponzorima na trudu i posvećenosti.
Radujemo se novoj sezoni i novim uspjesima!
Damir Djelmić, predsjednik ZKS-a


