Proteklog vikenda održano je otvorenje zimske sezone natjecanja unutar prostorija hale KK Evago. Nastupio je velik broj jahača iz regije koji su u vrlo kreativnim parkurima mogli unapređivati svoje znanje i sposobnosti konja.
KK Evago kao domaćin ovog natjecanja nastavio je tradiciju održavanja turnira i pokazao da je zimska sezona jednako bogata i zanimljiva kao i ljetna.
Veselimo se novim natjecanjima i promociji zagrebačkog konjičkog sporta!


